Ale to bude asi problém

Nejen, že rekreační nemovitosti jsou pořádně drahé, ale také se moc na trhu s nemovitostmi neobjevují. Není se co divit, od loňského roku je vše uzavřené a kdo nebydlí v domě se zahradou, tak si velmi váží rodinné chaty, kterou rychle dává celá rodina do pořádku, aby se mohli i se svými dětmi oddechnout v období, kdy jsou uzavřeni ve svých bytech i se svými ratolestmi. Z toho důvodu se rekreační nemovitosti také moc na trhu s nemovitostmi neobjevují.

mobilní domek starší

Kde najít rychlé řešení, jaro je už tady a vaše děti se tak těší, až se proběhnou v přírodě. Jako řešení může být využití opravdu široké nabídky z mobilní domy celoroční Lavarohouse.cz

Mobilní dům na samotě

Ano, mobilní domy, rychlé bydlení, dovezené na vámi vybraný pozemek, ten může být koupený, nebo v pronájmu, nebo někoho z rodiny. Můžete si vybrat tento dům nejen celoročně obyvatelný, víkendový, nový i použitý. Takže si vyberete dům pořádně zateplený pro váš celoroční pobyt, který je zároveň kompletně vybavený. To znamená, že je zařízený vším potřebným pro život vaší rodiny, ale také, aby naprosto splňoval vaše náročné potřeby. Máte možnost si vybrat nejen umístění jednotlivých pokojů, ale také i tvar střechy, umístění plastových oken, jaký bude vnitřní obklad, ale také potřebné vnitřní vybavení pro správný chod domácnosti. Ať už se jedná o kuchyňské spotřebiče, to znamená nejen sporák a lednice, ale také myčku, dále vybavení nábytkem, tedy postelemi, pohovkami, skříněmi, ale ke kompletnímu vybavení patří také i vámi vybraná topidla. Součástí tohoto typu domu je samozřejmě také kompletně vybavená koupelna se sprchovacím koutem a s toaletou. Pokud si říkáte, že nábytek chcete použít ten svůj, z bytu, protože už jste se rozhodli mobilní dům využít jako trvalé bydlení, také není problém, můžete ho mít bez vybavení. Vybraný dům vám společnost doveze až na místo, a po napojení na inženýrské sítě můžete opustit svůj byt ve městě a užívat si venkova.