Design, nebo pohodlí

Máte pravdu, když tvrdíte, že design v bytových podmínkách je nutné zachovat. Ale přesto by se dalo oponovat tím, že přednější je pohodlí. Z designu pak můžete trochu ubrat.

Představte si, jak máte nejnovější výstřel sedací soupravy, která ale není vůbec pohodlná. Sedák je příliš hluboký, takže se Vám při opření zad narovnají nohy ve vzduchu. Jen těžko dosáhnete na konferenční stolek pro šálek s kávou. A navíc, jak potom u stolku vypadáte? A přesto sedací souprava vypadá vážně skvěle.bydlení

Víte, do bytu se takové sezení vůbec nehodí. Jestliže se opravdu rozmýšlíte, jakou sedačku do Vašeho obývacího pokoje zvolit, pak musíte upřednostnit pohodlnost.

Do kanceláře? To je jiná. Tam nebudete s obchodním partnerem vysedávat dlouhé hodiny. Tam můžete experimentovat s designem sedacích souprav, jak se Vám zlíbí. Nakonec na oko vypadají neotřele a fantasticky. Jen nejsou na dlouhé posedávání u televize. A to v kanceláři nehrozí. Nebo snad ano? To byl vtip.

Máte-li tedy pořídit sedací soupravu, pak je nutné vědět, kam ji chcete umístit. Proto otázka, zda klást důraz na design, nebo na pohodlí, je špatně zvolená. Každé prostředí potřebuje své.byt

Do firemních prostor, kde se dá očekávat delší čekání klientů, tam je potřeba myslet na určitý stupeň pohodlí. Má to své důvody.
1. Klient už jenom tím, že si musí nějaký ten čas počkat na přijetí, je naštvaný.
2. Klient ale může být naštvaný dvojnásob, pokud se mu nebude dobře sedět.

Takže v tomto případě zařizujte recepci obezřetně. Klient se musí pohodlně opřít a nesmí přitom vypadat, jako pytel brambor. Nelíbilo by se mu to.

I potahy jsou důležité.

Až budete vybírat ze sedacích souprav tu nejpříhodnější, pak myslete i na příjemný potah. Nejen barvou, ale i materiálem. Koženka bude asi nejméně vhodná do všech prostor. Přilepený klient, nebo člen rodiny, který při vstávání ještě vydává prazvláštní zvuky… No, to není nic moc.

Takže, šťastnou ruku při volbě!