Jak udělat první dojem na prvním rande

Udělat dobrý dojem je důležité nejen na pracovním pohovoru, ale také na rande. Všichni vám dají nespočet rad, co dělat a nedělat, když na něj jdete. Ty klasické jako správný první krok a pozvání, nebo výběr vhodného místa, vynecháme. Naopak se podíváme na to, co je skutečně důležité a spousta lidí na to zapomíná.
odpočinek ve večerním slunci

Myslete i na druhého

Vybrat místo nemusí být tak jednoduché, jak to zní. Můžete samozřejmě vybrat něco klasického jako večeři či kino, ale zkuste se zamyslet nad něčím výjimečným . I při výběru restaurace byste měli myslet na to, jestli má vaše polovička raději pivo či víno, maso či zeleninu. U kina to platí také. Měli byste jít samozřejmě někam, kde se cítíte dobře, ale nemusíte to přehánět. Na první schůzce nemusíte jít hned na fotbalový zápas nebo jít skočit z mostu bungee jumping.
zamilovaní v zimě

Dejte si pozor na finance

Je velice jednoduché někoho soudit podle toho, kolik vydělává peněz. Proto je důležité to na prvním rande nepřehnat. Ideální je zvolit zlatý střed. Vyberte místo a činnost, na kterou skutečně máte finance, a to pravidelně. Neberte ženu do luxusní restaurace, když si to nemůžete běžně dovolit. Stejně tak ji ale neberte do fastfoodu, kde zaplatíte stravenkami. To také nevypadá vůbec dobře. Tento přístup zvolte vždy, když budete něco plánovat a rozhodně neuděláte chybu.
líbání na krk

Buďte sebevědomí, ne arogantní

Hrance mezi zdravým sebevědomím a arogancí může být velice tenká. Je důležité, abyste si věřili ale nemusíte svou drahou polovičku hned ohromit všemi úspěchy, kterých jste dosáhli. Nechlubte se každou hloupostí, kterou jste dokázali jen proto, že by ji to mohlo ohromit.

Stejný princip zachovejte i při svěřování. Oba se chcete o tom druhém něco dozvědět, ale nemusíte se svěřit s celým svým životem, počtem sexuálních partnerů a podobně. Sdělte jen to, co byste se sami rádi dozvěděli a co vám přijde skutečně relevantní. Na hlubší poznání toho druhého budete mít dost času, tak to na poprvé nepřehánějte.