Nenechte si ujít masážní salon

Někdo z nás má fyzicky náročnou práci, a kde jinde si pořádně odpočinout, odpočinout si, ulevit unaveným nohám nebo zádům než v masážním salonu. Sportovci, kteří zase naopak potřebují masáž před, ale i po sportu, by je také neměli vynechávat, návštěva masážního salonu rozhodně stojí za to, nabídku masáží mají v každém jinou, podle toho si vyberte i masážní salon. Masáže navíc provádí certifikovaní maséři, takže se nemáte čeho bát.
svalová masáž
V čem jsou masáže prospěšné?
–        masáže výrazně zlepšují stav pokožky, která je díky pravidelným masážím více odolná a pevná
–        během masáže klesá hladina stresových hormonů, které škodí našemu zdraví
–        odborně provedená masáž urychluje tok lymfy v těle, urychlíte odchod škodlivých látek
–        masáž zvyšuje prokrvení kloubů a jejich funkci
–        během masáže se narušuje podkožní tuk a zrychluje se podkožní metabolismus

muž na masáži

Z jakých masáží si můžete většinou vybrat?
–        klasikou jsou rekondiční masáže – je to jedna z nejzákladnějších druhů masáží, kdy masér odbornými pohyby a hmaty uvolní napětí celého těla. Doporučuje se jako prevence proti ztuhlým kloubům, k celkovému uvolnění a při rekonvalescenci po svalových a kloubních poraněních. Klasická masáž revitalizuje tělní oběh, uvolňuje svalstvo a přispívá k prokrvení a regeneraci pokožky
–        pokud potřebujete masáž jen určitých partií těla, zkuste reflexní masáž, u té ovšem dejte pozor, aby ji prováděl zkušený odborník, protože jinak by Vám mohla spíš uškodit
–        masáž lávovými kameny
–        čokoládová masáž (někde se setkáte také s medovou, skořicovou apod.)
–        havajské
–        anticelulitidní
–        některé masážní salony nenabízí jen masáže, ale také procedury s léčebnými účinky, jako např. lymfodrenáže, oxygenoterapii a další.
Každopádně k většině masáží patří voňavé a uvolňující oleje a esence, vůni si v salonu můžete vybrat, a je to tak vynikající způsob nejen k regeneraci svalů, ale také k pořádné relaxaci, kterou doma na pohovce určitě nenajdete.