Obavy z virové nákazy

Bohužel zjistit přítomnost nákazy Covid-19 jen tak z toho, jak se člověk cítí je vcelku nemožné. Počáteční příznaky se nijak neliší od běžného nastydnutí nebo začínající chřipky. Nemluvě o tom že někdo vůbec nemá příznaky a přesto je pozitivní. Jak z tohoto čarokruhu vyjít? Jednoduše. Buď se objedná na test, kdy zdravotní odborníci zajistí stěry a výsledek vám poté sdělí podle toho, o jaký test se bude jednat. Většinou formou SMS zprávy. Nebo je zde ještě jedna možnost, která je poměrně dost a dobře dostupná všem občanům, a to samotestování. I zde poslouží naprosto spolehlivé antigenní testy z nosu nebo i ze slin. Zde skutečně spíš záleží na jedincích, co si zvolí za možnost. Oba dva testy jsou kvalitní a rychle odpoví na otazníky ohledně zdravotního stavu.

objednávka testů

Odběr z nosu zvládne každý

Rychlé antigenní testy z nosu covidexpert.cz jsou dodávány vždy s příbalovým letákem, a tak si lze i podle návodu zajistit kvalitní odběr vzorků. Není třeba zasahovat příliš daleko do nosu, stačí provést stěr zhruba 2-3 cm od nosní dírky, čímž si skutečně nemůžete nijak ublížit. Na vyhodnocení se nečeká dlouho, během 15 minut se můžete dozvědět podle odpovídajících čárek na kazetě, jak je to vlastně s vaší nemocí. Pokud bude pozitivní, poté výsledek testu naznačuje přítomnost virového antigenu.

muž si dělá výtěr z nosu

Další kladné benefity antigenních testů

  • Při větší objednávce je přijatelnější cena. Tudíž není problém si buď nakoupit více testů, protože záruční doba je dva roky, tak zajisté i dlouho vydrží. Nebo je možné se domluvit i s více kamarády, na větším množství odběru antigenních testů.
  • Samotestování si můžete provést v soukromí bez svědků a samozřejmě tím šetříte i čas, který byste museli věnovat dojíždění na testovací stanici.
  • Na testy je udělena výjimka vydaná Ministerstvem zdravotnictví.
  • Je prominuto DPH, což je příznivá zpráva, proč může být cena i zajímavější.
  • Rychlost, spolehlivost a přesnost výsledků.
  • Samozřejmostí je certifikát, který je tou správnou podloženou vstupenkou pro prodej v České republice.