Perfektní dovolená

Někdy se může zdát, že únavou padnete ještě v práci. Starostí je příliš, doma čeká další práce a starost o rodinu, pomoci dětem s úkoly, obstarat jídlo na další den. Zkrátka běžný kolotoč, od kterého si potřebujete odpočinout. Pokud byste chtěli vyrazit někam do klidu, kde si odpočinete, ale zároveň tam budou možnosti, jak si užít nějakou legraci či adrenalin, je pro vás ubytování červená voda Hpapartmany to pravé ořechové. Jedná se totiž o apartmány, které najdete jen kousek od Bukové hory – jedná se o horský resort, kde si můžete odpočinout nejen aktivně. Pokud jste milovníky lyží, určitě rádi vyzkoušíte zdejších pět sjezdových tras, ale podívat se můžete také do Čenkovic, protože areály jsou propojené. A kdyby vám náhodou nestačil menší areál a chtěli byste něco živějšího a většího, pak budete během chvíle ve velkém areálu Dolní Morava.

krásné výhledy

U nás si ovšem užijete krásné přírody, čerstvého vzduchu, který zklidní nejen tělo, ale i mysl a užijete si zábavy kolik jen budete chtít. Najdou se zde místa i pro běžkaře, a ani turisté nepřijdou zkrátka. Lesy jsou tu nádherné, a můžete čerpat energii i z překrásných výhledů, které jsou o to kouzelnější, pokud si počkáte na západ slunce.

Perfektní lyžování

Naše apartmány jsou moderně vybavené, a připraveni jsme na nejrůznější skupiny – ať už jedete s partnerem, rodinou nebo přáteli, máme pro vás ten správný prostor. V každém z apartmánů najdete koupelnu, kuchyni, takže budete mít skvělé zázemí a dokážete si pohodlně odpočinout. Pokud byste se chtěli trochu nahřát, určitě můžete využít nedaleké termály Velké Losiny, kde je odpočinek doslova královský a všechny starosti můžete nechat za dveřmi, nechat se jen unášet na vlnách relaxu. V letních měsících se lze podívat i na koupaliště do Králík, kde se hezky zchladíte po pěkném výletu nebo si tu užijete celý den. Pro milovníky výhledů je k dispozici na Dolní Moravě také stezka korunami stromů, kterou si můžete nahoru vyšlápnout a dolů se svézt třeba tobogánem.