Pevný kontejner


Všichni jsme jednou někdy zažili, že jsme v práci, kdy potřebujeme různé profesionální a nezávadné pomůcky k práci, jinak by práce ani nešla vykonat. A já kdysi pracovala ve skladu, kde se prodávala ovoce a zelenina a další sušené ovoce. Měli jsme tam opravdu hodně věcí, které bylo potřeba samozřejmě někde skladovat. A taky všichni víme, že skladovat ovoce a zelenina někdy opravdu náročné. Protože ovoce a zelenina podléhá rychlé zkáze, rychle může uhnít anebo se otlouct. To se potom ani nedá prodávat, takže se to musí vyhodit. Anebo dát do druhé jakosti. Já jsem celý život pracoval s IBC kontejnery.

IBC v provozu.

A tyto IBC kontejnery naše firma kupuje na webové stránce schoellerallibert.com, která je hodně kvalitní a má samé skvělé reference. Tyto IBC kontejnery poskytují opravdu stoprocentní hygienu. A my hygienu v práci opravdu potřebujeme a vyžadujeme, protože pracujeme s potravinami. A kde jsou potraviny, tak tam je taky nutná stoprocentní hygiena. Jsou tady různé plastové skládací kontejnery jako například IBC ComboLife. Ten poskytuje opravdu vysokou hygienu a je bezpečný pro přepravu anebo manipulaci jak s potravinami, tak také například s léky anebo jinými nerizikovými tekutými chemikáliemi.

Pevné IBC kontejnery.

Já sama jsem byla ráda, že je tyto IBC kontejnery v práci máme, které jsou velice praktické a vypadají také opravdu pěkně, když jsou naskládané na sobě. A už nerada pracuji s papírovými krabicemi, které se lehce rozmočí anebo také prasknou a protrhnou se. Kolikrát se mi stalo, že jsem měla papírové krabice, kde jsem měla jablka a ty se potom vykutálely všude kolem, takže potom ani nešly prodat a nemohly jít ani do obchodu. To je potom plýtvání jídlem. Takže jsem ráda, že existují kvalitní IBC kontejnery na všechno možné, jako například na naše potraviny. A IBC kontejnery koupíte v různé velikosti a váze.