Přátelství s výhodami: jaká zde platí pravidla?

1.       Nepleťte si sex s city
Pokud máte sex se svým kamarádem nebo s člověkem, který je váš známý a dost dobře ho neznáte, přesto víte, že je s ním sex perfektní a vyhovuje vám to, nesmíte se nechat pohltit pocitem zamilovanosti. Sex a láska není totéž, na to bychom měli všichni pamatovat. Sex je pouhopouhá fyzická aktivita, která, když se provozuje správně, je příjemná pro všechny zúčastněné, ale vztah se na ní stavět nedá. Navíc je pravděpodobné, že váš partner žádným citům nepropadne. Mohli byste riskovat jak vaše přátelství, tak i partnerství s výhodami.

sex

2.       Ideální na experimenty
Pokud jste nevěřila dostatečně svým partnerům nebo se cítíte na zkoušení nových věcí, kamarádi jsou ta nejlepší volba. Nemusíte se stydět ani se bát, že by vám bylo ublíženo.

3.       Žádné publikum
Pokud je to skutečně váš kamarád z party, případně máte nějaké společné známé, nespíš by o tom, že spolu spíte, neměli vědět. Přece jenom se jedná o vztah, který není všemi úplně uznávaný a všichni si sesumírují, že jste buďto zoufalá, nebo do tohoto kamaráda zamilovaná.

4.       Nežárlete
Pokud má váš partner na sex více takových známostí a vy mu na to přijdete, nemůžete žárlit. Nejste exkluzivní, jste jenom kamarádi s výhodami. Neváže vás partnerský vztah, tudíž nejde o podvádění – a to ani z vaší strany. Pokud se vyspíte s někým dalším, nemáte povinnost se cítit provinile a kamarádovi s výhodami o tom říct. Tenhle vztah je jenom o sexu. Pamatujte, žádné komplikace.

kondom

5.       Žádné trvalé následky
Kdykoli to můžete ukončit. Ovšem je jasné, že tohle přátelství se vždycky překlene do vztahu, nebo z toho jeden dříve či později vycouvá, většinou když si najde partnerku. Pokud o něj nemáte zájem, flirtujte s ostatními muži, váš kamarád bude dělat totéž se ženami. Nezapomeňte, nepleťte do tohoto vztahu žádné city a všechno bude skvělé.