Přejeme příjemnou a pohodlnou cestu na Vaši dovolenou

město, lodě, přístav

Chystáte se letos na dovolenou k moři? Přemýšlíte, jak se do Chorvatska dopravit příjemným, pohodlným a přitom levným způsobem? Tak už dál nepřemýšlejte, protože jste právě našli nás. My Vám nabízíme kvalitní, bezpečnou a přitom pohodlnou a levnou dopravu našimi velmi moderními autobusy. Všechno, co Vás zajímá o naší dopravě a službách, které Vám nabízíme, se dozvíte zde .

Uvidíte, že u nás najdete odpovědi naprosto na všechno, co Vás zajímá. Pokud jste s námi ještě necestovali a chtěli byste se dozvědět více o nás a o způsobu dopravy či třeba platby a podobně, tak právě tady https://www.jadranexpres.cz/casto-kladene-otazky.php najdete všechny odpovědi. Jsme si jisti, že se přesvědčíte, že se na nás můžete spolehnout ve všech ohledech.

Naše autobusy vyjíždí pravidelně každý týden z mnoha zastávek po celé naší republice a míří do všech oblíbených míst v Chorvatsku. Takže se nemusíte bát, že byste se do některého koutu s námi nedostali. Samozřejmě je jen na Vás, jestli našich služeb využijete pouze jednosměrně či i k návratu z Vaší dovolené. O časech odjezdu Vás informujeme telefonem, takže se nemusíte obávat, že byste autobus zmeškali.

město, kameny, moře

Pokud Vás zajímají další informace o odjezdech a příjezdech, o Vašem umístění v autobusu či jaké doklady potřebujete k cestování, najdete u nás. Také zde najdete spoustu dalších odpovědí, které Vás jistě zajímají. Nebojte se nás zeptat na cokoliv, rádi Vám odpovíme a vyjdeme maximálně vstříc ve Vašich přáních a požadavcích.

Jsme si jisti, že s dopravou od naší společnosti budete velmi spokojeni a příští rok nás využijete znovu.