Jaké menstruační pomůcky znáte?

Všichni, a to i muži určitě znají menstruační pomůcky. Většina si hned vybaví tampon a vložky, ale všechno se vyvíjí, a stejně tak i menstruační pomůcky. Díky tomu je na trhu další novinka, a tou jsou menstruační kalhotky. Od těch klasických se téměř ničím neliší, a dokonce vypadají skoro stejně. Ty naše jsou vyráběny v České republice, a vypadají velmi hezky. Na první pohled byste určitě nepoznali, že nejde o běžné spodní prádlo, ale že jde o kalhotky určené k menstruaci.

Najdete je u nás v několika střizích, protože víme, že i během menstruace chtějí ženy vypadat dobře a nosit hezké prádlo. To jsou důvody, proč šijeme brazilky, tanga nebo kalhotky s vysokým pasem, a to rovnou v několika barvách. Jedny kalhotky zastanou podle síly vaší menstruace práci jednoho tamponu či vložky, takže se mění v závislosti na síle menstruace. Většina žen má třeba 10 kalhotek, aby je mohly okamžitě vyměnit za čisté. Kalhotky se perou normálně v pračce na šetrný program a díky tomu vám vydrží spoustu let.

žena v kalhotkách

Jsou nejen eko, ale i levné
Jejich pořizovací cena je sice trošku vyšší než u vložek a tamponů, ale když si sečtete částku, kterou utratíte každý měsíc za tampony nebo vložky, vyjde vám částka mnohem vyšší, než jakou utratíte za kalhotky. Pokud zvažujete, že zkusíte něco nového, jsou kalhotky skvělou volbou. Jejich používání není nijak nepříjemné, pohltí tekutiny i zápach, a jsou vhodné od první menstruace. Právě mezi mladými slečnami jde o velmi oblíbenou pomůcky – je diskrétní a pohodlná.

vložky a tampony

Vyzkoušejte skvělé vlastnosti menstruačních kalhotek, které si zamilujete od prvního použití. Určitě se vyplatí do nich investovat, protože jejich cena se vám vrátí velmi rychle. Nezatěžujte svou peněženku ani životní prostředí a udělejte svou menstruaci zase o něco snesitelnější. Kalhotky vám v tom pomohou na 100 %.