Po čem muži touží?

Každý člověk má nějaké touhy, nějaké cíle, které si chce splnit a také nějaké sny, které by chtěl někdy proměnit ve skutečnost. Stejně jako ženy sní třeba po krásné značkové kabelce, muži mají také své touhy, které někdy odhadneme, jindy my ženy vůbec netušíme, co se našim drahým polovičkám honí vůbec hlavou. Po čem tedy zrovna muži touží? Jednu odpověď bychom dali rozhodně z patra a to je… sex. Ano, čtete správně.

muž

Sex je zkrátka skoro na prvním místě téměř u každého, a to nejen u mužů, ale i u žen, protože dost silně ovlivňuje naše životy. Díky němu jsme vlastně na světě my a máme život. A proto je logické, že první věc, po čem muži touží, je sex. Pokud jej budou mít dost a bude kvalitní, rozhodně budou šťastní a budou vás nosit na rukou. Rozhodně se ale k sexu nenuťte jen kvůli vašeho muže, nemá to cenu a nelíbilo by se to nikomu. Zdravé je, když máte oba dva chuť a splníte si tak navzájem své touhy a uspokojíte navzájem své potřeby.

Druhou věcí, po čem muži touží je teplé jídlo na stole nejlíp třikrát denně. Pokud je váš chlap protivný, dost možná nejedl a nebo neměl dlouho sex. Vždy to bude jedno z toho, to si pamatujte. Samozřejmě my ženy nejsme žádné služky a hospodyně, ale občas si uvařit a třeba se i prostřídat s vašim partnerem (nebo hold vařit oba dva a užít si trochu srandy) je dobrý nápad a spojí vás to.

láska

Láska. To je věc, kterou chce úplně každý na světě a dost dobře se dá pochopit, proč ji muži chtějí. Divíte se, že je zde zmíněná právě láska, ale je to tak. Pokud budete na chlapa hnusná, jídlo ani sex opravdu nepomůže. Na druhou stranu musí být on hodný na vás, jinak to taky nebude fungovat a nebudete ochotná muži nabídnout to, co ho dělá šťastným. Občas mu ale řekněte, že ho milujete či mu dejte pusu na dobrou noc, bude určitě rád. A tak jak muži kupují pozornosti nám, i my občas můžeme udělat radost mužům.