Revoluční a originální texty

Pro Vaši firmu vytvoříme jedinečné a originální texty. Revoluční PR články mají novou podobu. Změnili jsme jejich koncept, aby odpovídaly vysokým nárokům dnešních internetových vyhledávačů. Původní koncept stále můžete najít a to jako PR články verze 1.0. Novější podoba textů splňuje vysoké požadavky i na zpětné odkazy. Jedná se o verzi 2.0. Tento typ zajistí vyšší efekt a lepší stabilitu na Googlu.

seo optimalizace

K dispozici je také slovenská verze textů.

Texty publikujeme na webech

Texty mají 1800 znaků a obsahují obrázky.Jeden text se píše na jedno klíčové slovo nebo na jeden odkaz. Cena je 500Kč. Klíčová slova si můžete buďto sami určit, nebo vám s jejich výběrem pomůžeme, protože se jedná o to nejdůležitější. Díky kvalitním a silným klíčovým slovům můžeme vaše internetové stránky posunout do popředí vyhledávačů a získat pozice navíc. Všechno je tedy propojené a souvisí to především i s klíčovými slovy.

sítě

  1. Texty se publikují na weby. Tuto práci zastává náš tým.
  2. Weby, na které se texty publikují, jsou chráněné SSL zabezpečením.
  3. Využívají se tematické kategorie. To znamená, že napsaný text bude zařazen podle obsahu tématu do příslušné kategorie, kde se budou nacházet i ostatní podobné texty.
  4. Weby obsahují dané texty, ale mimo to také redakční obsah. Tento obsah se pravidelně aktualizuje.
  5. Weby jsou obsahově velmi bohaté. Tím pádem mají i vysokou návštěvnost, což zajistí vyšší počet čtenářů textu, který pro vás napíšeme.
  6. Weby se dají velice příjemně číst i na mobilních zařízeních. Což je v dnešní době důležitou součástí celkové propagace.
  7. Weby běží na více jak 50 serverech, aby nedošlo k výpadku a vše bylo zajištěno. Mají různou lokalitu i IP adresu. Při publikování textu se vždy vybírá web, běžící na IP adrese, ze které zatím ještě nevychází zpětný odkaz. Máme vše plně pod kontrolou.
  8. 1 text = jedno klíčové slovo nebo jeden odkaz. Tím je zaručena maximální efektivnost pro zlepšení pozice vašich stránek v internetových vyhledávačích.