Ubytování v Milulově


Česká republika je zemí s nespočtem krásných přírodních scenérií. Zejména v poslední době, kde je cestování za hranice tak složité, je hned o jeden důvod na víc, abyste se rozhodli procestovat naši zemi. Pokud se k tomu rozhoupete, věřte, že zklamaní určitě nebudete!

západ slunce nad vinicí

Jednou z nejhezčích krajin, je jižní Morava. Tato krajina královstvím vinohradů, krásných luk, hájů a lesů. Jedná se tak o perfektní lokalitu pro rodinnou dovolenou a odpočinek. Jednou z nejhezčích lokalit je Mikulov. Mikulov ubytování naleznete na internetu celkem snadno. Dokonce v této lokalitě máte na výběr z celé řady ubytování.

První variantou, je pronajmutí si apartmánu v nějakém rodinném domě u místních. Tato varianta vám sice v naprosté většině případů neposkytne luxusní ubytování s bazénem, nicméně se jedná o autentickou variantu. Ubytujete se přímo u domorodců a můžete tak přímo nasát zdejší atmosféru. Řada místních má i svůj vlastní vinný sklípek, je tak možné si přímo s nimi domluvit prohlídku a ochutnávku.

Další variantou je ubytovat se v hotelu. Tato varianta je podstatně častější. Sice zde nezažijete autentickou atmosféru, ale zato budete mít veškerý luxus, na který si vzpomenete. Naprostá většina hotelů v této lokalitě nabízí krásně vybavené pokoje. Součástí hotelů pak bývají i restaurace, bazény, vinné sklepy, vlastní pivovar a wellness. Na své si tak přijdou jak milovníci masáží, tak alkoholu.

muž a žena v kroji

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, věřte, že nebudete litovat. Zkrátka, pokud jednou vyrazíte na jižní Moravu, již nikdy nebudete chtít jen na dovolenou nikam jinam! Kromě romantických vycházek po vinicích si můžete užít i klasické folklorní slavnosti, které jsou v této oblasti zcela běžné. Můžete si tak vyrazit i na pravou krojovanou zábavu – a to je teprve zážitek k nezapomenutí!