Z YouTube a z Facebooku se nestahují jen intimní videa

Sociální sítě jsou skvělý nápad a perfektní zdroj informací, pokud je využijeme rozumně. Bohužel je zde také mnoho nesmyslů a materiálů, které by soudní lidé vůbec nehodlali publikovat. Je neuvěřitelné, co všechno o sobě někteří naivní jedinci na sociálních sítích prozradí, a pak by se ovšem neměli divit, že se stávají terčem různých ne zrovna pozitivně naladěných individuí.

notebook a hrnek s kávou

Problematické je to také v souvislosti s dětmi, které tu mohou naletět různým podvodníkům s pedofilními sklony, a tak je velmi důležitá zejména osvěta rodičů, jak si na Internetu počínat, a co také publikovat a stahovat. Dnes máme k dispozici různé kvalitní dailymotion video downloadery, které vám umožní ukládat nepřeberné množství materiálu, a tak je mnohem důležitější věnovat pozornost tomu, jaká témata budeme vyhledávat.

stahování videa ve formátu MP4

Což takhle přestat využívat sociální sítě pro intimní hrátky a využít je jinak.

Buďte tvořiví – například na YouTube je k dispozici mnoho návodů na různé výrobky počínaje šitím a háčkováním a konče soustružením. Můžete tu objevit návody, jak si zhotovit nábytek z palet, jak aplikovat tekuté tapety, jak efektivně oplotit zahradu, jak založit a udržet v činnosti akvárium, jak pěstovat orchideje, zkrátka je tu tolik krásných tvořivých témat, že je ani nemůžete stihnout všechny vyzkoušet.

Inspirujte se na dovolenou – sociální sítě včetně YouTube jsou opravdu bohatý zdroj různých cestovatelských témat. Lidé tu publikují své zážitky a zkušenosti z cest a pobytů v exotických destinacích i v tuzemsku, můžete si tu prohlédnout moře a oceány, hory a velehory, přehrady, jezera, lesy a louky, vodáci tu publikují splouvání řek, horolezci zas své vlastní adrenalinové prožitky. Zajímavé příspěvky si samozřejmě můžete stáhnout a předložit je vašim přátelům k nahlédnutí a k rozhodování, kam se letos na dovolenou vlastně vypravit.