Americká hypotéka

Úvěr v podobě nebankovní hypotéky může mít spoustu dovětků. Nyní si představíme americkou nebankovní hypotéku bez registrů a bez dokládání příjmů.
Jistě vás potěší, že nemusíte dokládat příjmy a nemusíte se starat o registry, protože, jak z názvu napovídá, sjednává se tento úvěr bez těchto veličin, takže na poskytnutí úvěru nemají žádný vliv. To všechno je pravda, jen si musíme říct, že se jedná o podnikatelský úvěr. Pod tímto názvem se tedy skrývá úvěr, který si mohou sjednat pouze podnikatelé a firmy. Peníze se používají na financování potřebných věcí ve firmě.

schůzka

S financemi získanými z tohoto úvěru můžete splatit dluhy, nedoplatky OSSZ, VZP, faktury, nakoupit majetek, zaplatit běžné provozní výdaje, pojištění a daně, nekoupit stroje a zařízení, financovat cokoliv, co zrovna ve firmě potřebujete. Jedná se o bezúčelnou půjčku, takže s penězi opravdu můžete naložit dle libosti, nikdo se vás nebude ptát, jak peníze použijete, důležité je, že je použijete ve firmě nebo v podnikání. Jakým způsobem s nimi naložíte, na to se už nikdo ptát nebude. Nemusíte dokládat ani faktury.

  • Máte nízké daňové přiznání?
  • Víte, že to bývá v bankách problém? Už se obávat nemusíte. Ani nízké daňové přiznání není překážkou k získání tohoto úvěru. Dáváme šanci všem podnikatelům, jak velkým, tak i malým. Úvěr si mohou sjednat velké a obrovské firmy, ale také soukromí podnikatelé, kteří mají založenou živnost.

dohoda

Nezkoumáme registry

Nespornou výhodou je také fakt, že se nezkoumají registry. Veškeré dostupné záznam, které se běžně najdou v registrech jako je BRKI, NRKI, SOLUS nebo dalších, nebereme v potaz, takže úvěr můžete získat i přesto, že záznam máte.
Pevná úroková sazba již od 6,9% p.a.
Doba splatnosti až na 30 let.
Exkluzivní podmínky pro žadatele, kteří nemají záznam nebo mají pouze nějakou drobnost. Takovýto podnikatel může získat dokonce úrokovou sazbu již od 3% p.a.
Peníze do 24 hodin od podpisu smlouvy.
Finance lze využít také jako kontokorent – platíte pouze za dobu, po kterou peníze využíváte.