My nezavíráme dveře

Velmi často se stává, že v době, kdy si sjednáváme drobný úvěr, vycházíme z předpokladu naprosto jiného příjmu i jiných výdajů. Podepíšeme smlouvu o půjčce na vybavení bytu ve chvíli, kdy nemáme rodinu a máme stabilní zaměstnání s vysokým příjmem. Uplyne pár let, nebo občas i pár měsíců a najednou přijdeme o zaměstnání, jsme přeřazeni na jinou pracovní pozici, nedostáváme tak vysoké odměny a ještě do našeho života vstoupí partner či potomek.

moderní kalkulátor

Je zřejmé, že najednou musíme doma plánovat výdaje podle zcela odlišného klíče a že si nemůžeme dovolit platit stejnou částku na splátkách úvěru. Co dříve nepředstavovalo žádný problém, je najednou dramatickým zásahem do rodinných financí.

  • Cestou z problémů je refinancování úvěru

Samozřejmě, že ani vám neušlo, že se v současné době objevují na finančních trzích velmi zajímavé nabídky na úvěry. Mají nízkou úrokovou sazbu a možnost delší doby splatnosti. I vám by se líbilo, kdybyste mohli změnit poskytovatele vašeho úvěru a upravit si výši splátek.

  • Vypravíte se do banky se žádostí o úvěr

Banka posuzuje situaci klienta podle velmi striktních pravidel a zpravidla není možné dostat nový úvěr s nižšími příjmy, nebo v případě nějakého zápisu v registru dlužníků. Ačkoliv by pro vás byl nový úvěr možností, jak zlepšit rodinou finanční situaci, banka na váš nový úvěr pohlíží jako na něco, co by vám způsobilo komplikace se splácením. Vaši žádost o další půjčku zamítnou.

důležitý podpis

  • Kde podat žádost o půjčku

V případě, že vás v bance odmítli, neznamená to, že na finančním trhu neexistuje poskytovatel úvěrů, který by pro vás měl výhodnou nabídku úvěru. Americká nebankovní hypotéka je zajímavý produkt, který můžete využít pro refinancování stávajícího úvěru. My posuzujeme každou žádost individuálně. U nás máte šanci! Vyplňte kontaktní formulář ještě dnešní večer!