Nový distributor léčiv na trhu

Potřebujete doplnit či obohatit svůj seznam léků o další kusy? Farmakologická společnost TechnoLife se o to jistě ráda postará a léčiva Vaší společnosti doručí.

Na jejich webu technolife.cz se dočtete vše o jejich službách, které nabízí (distribuce léčiv a jejich registrace, výroba a možnost úhrady z pojištění). Vzhledem k tomu, že společnost vlastní logistickou síť TLCargo a. s. (tj. Techno Life Cargo), jsou schopni velice rychle léčiva doručit. Jejich služby nekončí u zprostředkování léčiv, v budoucnu totiž plánují vlastní výrobu. V případě zájmu o zásobování Vaší lékárny Vás lze ujistit, že se jedná o kvalifikovaného dodavatele, jehož prozatím jediným sponzorem je společnost Lýsl. Stačí kontaktovat velkoobchod společnosti TechnoLife se sídlem v Berouně a ten Vám jistě vyjde vstříc.

Laboratoř

Jelikož se jedná o velmi mladou společnost, jejich e-shop není zcela zprovozněn, proto si na objednávky musíte ještě malou chvíli počkat. Pro objednání léčiv ve větším množství však nečekejte objednávkový formulář, je nutné se s firmou spojit buďto telefonicky nebo e-mailem. Co Vás ale může zajímat a co už je dostupné, je seznam léčiv. Kromě seznamu léčiv můžete na webu technolife.cz objevit položku kariéra, kde společnost nabízí mimo jiné i volné pracovní pozice (2x magistr/a, farmaceutický asistent/ka, odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví, manažer/ka logistiky, ředitel/ka rozvoje a obchodní prodejce pověřený řízením skladu).

Léky

V seznamu léčiv naleznete léčiva z oborů gastroenterologie, oftamologie, kardiovaskulárního systému, antivirotika, antibiotika, spasmolytika, léky na léčbu diabetu, onkologie (po chemoterapii), léky na udržení stavu pacientů s tuberkulózou, léky na léčbu hepatitidy, neurologických onemocnění, duševních poruch, vitaminy a jejich komplexy, léky pro případ nouze a elektrolytické roztoky a rozpouštědla. Celý seznam léčiv Technolife Vám bude zaslán po vyplnění formuláře, který se především ujišťuje o tom, že jste člověkem povolaným pro seznam léčiv.