Zdravě a s chutí do ledničky

Rádi se rozmazlujete v jídle? Nespokojíte se s obyčejnou kuchyní nebo fast foodem? Rádi experimentujete a zkoušíte nové chutě a recepty? Kromě české kuchyně, zkoušíte rádi i ty zahraniční, exotické až domorodé pokrmy? Pojďte vyzkoušet další novinku!

Chutney – to jsou nové omáčky od Koldokol.

Kolkodol je rodinná manufaktura z Bílých Karpat. 13 let praxe, práce, ale i zábavy a radosti. Jistota, že zde se to dělá s chutí a po svém. Hraní si se samotnými chutěmi, to je to, co nás baví.

100% přírodní, ekologické a bio. Čerpáme z vlastních sadů, popřípadě od lokálních farmářů nebo prověřených dodavatelů. Dbáme na kvalitu.

Ruční výroba pro vyladěné a dokonalé recepty s odkazem na poctivou práci v naší České republice.

Opravdová chuť díky čerstvosti a kvalitě použitých surovin. Z naší matičky Země.

Nejlepší pro život, hlavně kvalitně a chutně s dostatkem prospěšných látek nejen pro tělo, ale i duši.

domácí české jídlo

Chutney omáčky jsou k doladění pro studenou ale i teplou kuchyni. Můžete experimentovat nejen v české kuchyni, pohrát si můžete se surovinami i v exotických receptech. Omáčky Chutney vám vykouzlí úsměv na tváři a probudí vaše chuťové buňky. Stanou se vašim parťákem, kterého prostě musíte mít vždy po ruce. Je jedno, jestli si omáčku Chutney vychutnáte s přáteli u sklenky vína a talířku sýrů nebo raději budete svou denní dávku zeleniny zakusovat večer u televize právě s omáčkou od Chutney. Chutney je výborná i k masu a chybu rozhodně neuděláte ani při grilování. Naopak nebudete vědět kdy přestat a zjistíte, že omáčky se hodí opravdu pro každou příležitost.

grilování s chutney omáčkou

Každou lahodnou chutney omáčku nabízíme ve skle a po 150 gramech. Na výběr máte:

  • meruňková

  • švestková

  • hrušková

  • chilli

Je na vás, jestli budete zobat sladké, slané. Vaše chuťové buňky vám poděkují, ať už jste vegetarián nebo ne. Chutney omáčky a mnoho dalšího. Mějte tu správnou a zdravou https://obchody.heureka.cz/nutri-vyziva-cz/recenze/ chuť jít do lednice.