Táhnětě si

Mít auto je v dnešní době téměř nutnost. Bydlíte-li na vesnici a do zaměstnání jezdíte do města, cesta veřejnou dopravou je pravděpodobně delší jak časově, tak složitější o příchod na zastávku a pak ze zastávky do zaměstnání. Pokud se chcete stavit ještě cestou z práce do obchodu, tak to už je auto jednoznačnou volbou.

Auto ale mnozí z nás nepoužívají jen k osobní přepravě a k nákupům potravin. Ten, kdo staví rodinný domek, ten jistě ocení i přívěsný vozík. Do stavebnin pro cement, písek, cihly, trámky, kamen, zkrátka pro stavební materiál, to je přívěsný vozík nepostradatelný pomocník.

Stejně tak tažné zařízení ocení milovníci karavanů. Kdo rád cestuje na dovolenou s vlastním domečkem na kolečkách, ten se bez tažného zařízení neobjede.

tažné zařízení

A hity poslední doby? Stojany na kolo, přimontované na kouli tažného zařízení ocení všichni milovníci cyklistiky, kteří několikrát do roka vyjíždějí s koly na autě za zážitky třeba někam pod sjezdovku a dávat pokaždé kola na střechu auta, to je opravdu namáhavé, zvlášť strávíte-li celý den na náročných cyklosjezdech a jste tomu úměrně vyčerpaní, a ještě zvedat kola na střechu?

Že jste si koupili nové auto a v základní výbavě není tažné zařízení? Nebo jste si auto kupovali v době, kdy jste nepředpokládali, že tažné zařízení nebudete potřebovat? Nevadí, vždy se dá tažné zařízení na auto namontovat. Pochopitelně to nemůžete udělat sami, ale musíte navštívit certifikovaný servis, který vám namontuje jedno z homologovaných tažných zařízení.

tažné zařízení

Tažné zařízení je dobrý pomocník pro všechny kutily, kteří si občas potřebují něco přivézt ze stavebnin na přívěsném vozíku a pro cyklisty, kterým značně usnadní přepravu kol.

Budete stavět rodinný domek a máte auto bez tažného zařízení? Tak to rychle napravte, protože přívěsný vozík vám ušetří mnoho peněz za dopravu materiálu ze stavebnin.